Eksperci w dziedzinie
Obróbki cieplnej

Termoproces

Termoproces SP. Z O. O.

Firma Termoproces Sp. z o.o. została założona w roku 2008 w Tarnowskich Górach. W pierwszych latach działalności świadczyła usługi obróbki cieplnej na potrzeby firmy Chemet S.A.. Przez okres 7 lat umacniała swoją pozycję i zbierała doświadczenie, realizując wymagające projekty.

Spółka należy do Grupy Chemet, której trzonem jest Chemet SA – firma z 70-letnim doświadczeniem i polskimi tradycjami w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń ciśnieniowych.

Zachodzące w firmie Termoproces Sp. z o.o. zmiany polegały na podejmowaniu działań w nowych obszarach obróbki cieplnej, przy jednoczesnym stopniowym zwiększaniu specjalistycznej wiedzy technicznej.

Na skutek rosnących zapotrzebowań (rynku branżowego czy Chemetu) na usługi obróbki cieplnej podjęto decyzje o rozszerzeniu zasobów produkcyjno-technicznych.

Na przełomie roku 2014/2015 poczyniono inwestycje, pozwalające firmie Termoproces Sp. z o.o. stać obok najlepszych w obróbce cieplnej.
Postawiliśmy na ciągły i nieustanny rozwój oraz innowacyjność.

Słuchamy naszych Klientów – Dzięki Ich sugestiom wybieramy najlepsze metody działania
Pasja i poszanowanie to wartości – Gwarantujące nową, lepszą jakość
Doświadczenie w branży – pozwala na stosowanie sprawdzonych rozwiązań

Wypełniając misję i założenia realizujemy działania zorientowane na Klienta. Dbałość o wspólne interesy, rzetelność i rozwój to nasz kierunek.

Zapraszamy do współpracy!